Systemy aluminiowe

Firma Francuskie Systemy Aluminiowe sp. z o.o.  dystrybuuje  kompletne systemy aluminiowe flandria, z których produkuje się  w Polsce ogrody zimowe oraz okna  i drzwi z aluminium.   

Została utworzona w 2009 roku przy współudziale firmy flandria Aluminium,  czołowego producenta w Europie, który od klikudziesięciu lat opracowuje i doskonali systemy aluminiowe .

Zadaniem firmy jest profesjonalna obsługa naszych polskich Klientów w zakresie dystrybuowanych systemów aluminiowych : organizacja szkoleń handlowych i technologicznych, doradztwo techniczne oraz  nadzór nad obsługą logistyczną.

Nasze rozwiązania  kierujemy do  Firm, które  w oparciu o kompletne  systemy aluminiowe produkują i montują ogrody zimowe, zadaszenia, wiaty oraz  okna i drzwi z aluminium, a także do biur projektowych i architektonicznych, wykorzystujących takie rozwiązania.

Ogrody zimowe

Ogrody zimowe oparte o systemy aluminiowe flandria dostosowane są do różnej konfiguracji  i stylu oraz do indywidualnych potrzeb i możliwości Inwestorów.  Ogrody zimowe coraz częściej stają się integralną częścią  budynków mieszkalnych oraz restauracji, hoteli,  biur i salonów . 

To perspektywiczna część budownictwa, ktora pozwala   Projektantom , Producentom i Wykonawcom uzupełnić i uatrakcyjnić swoją ofertę oraz zapewnić rozwój własnym Firmom .

Zapraszamy do współpracy .

* przygotowujemy bezpłatnie wyceny materiałowe projektów